Praca

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w naszej firmie, serdecznie zapraszamy Cię do przesłania dokumentów aplikacyjnych droga mailową (z zaznaczeniem jakie byłoby preferowane przez Ciebie stanowisko) na adres:

rekrutacja@sigmaelektro.pl

Aktualna oferta:

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:
Handlowiec / sprzedawca.
Miejsce pracy: Brodnica i okolice.

Zakres obowiązków:
- doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- obsługa klienta indywidualnego i instytucjonalnego
- przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
- utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania:
- komunikatywność i operatywność (warunek najważniejszy)
- umiejętność obsługi komputera
- znajomość branży elektrycznej
- gotowość do przyswajania nowej wiedzy
- wykształcenie min. średnie
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie
- szkolenia produktowe i handlowe
- możliwości rozwoju
- dostęp do potrzebnych narzędzi pracy
- pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów.

Adres do przesłania dokumentów aplikacyjnych: rekrutacja@sigmaelektro.pl

Prosimy o dopisanie w treści CV lub e-maila zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
OK, rozumiem